Ruteri pa tela ASUS RT-AC1750 me dy breza (2,4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet E zezë

Ruteri pa tel ASUS RT-AC1750 me brez të dyfishtë (2,4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet Zi

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ruter pa tela me dy breza ASUS RT-AC1750 (2,4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet Black”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Ruteri pa tela ASUS RT-AC1750 me dy breza (2,4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet E zezë
Ruteri pa tela ASUS RT-AC1750 me dy breza (2,4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet E zezë

$74,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta