ASUS RT-AC57U V3 AC1200 – Router me valë Gigabit me dy breza (Kontrolli prindëror, Modaliteti i Pikës së Aksesit, MU-MIMO, Aplikacioni i ruterit ASUS)

Lidhja me dy banda për pajtueshmëri dhe performancë më të madhe
Ai përfshin një port USB 2.0 në anën e pasme për transferimin e skedarëve, 3G/4G, ndarjen e printerit ndër të tjera
Kontrolli i plotë u bë i lehtë falë ndërfaqes ASUSWRT
Ruterët ASUS gëzojnë fleksibilitet të madh, duke qenë në gjendje të punojnë në modalitetin e ruterit ose në modalitetin e pikës së hyrjes, thjesht duke klikuar në ndërfaqen
Ka 4 porta Gigabit LAN LAN për të përfituar plotësisht nga shpejtësitë e ofruara nga Fiber Optic.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “ASUS RT-AC57U V3 AC1200 – Ruteri pa tela me dy breza Gigabit (kontrolli prindëror, modaliteti i pikës së hyrjes, MU-MIMO, aplikacioni i ruterit ASUS)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

ASUS RT-AC57U V3 AC1200 – Router me valë Gigabit me dy breza (Kontrolli prindëror, Modaliteti i Pikës së Aksesit, MU-MIMO, Aplikacioni i ruterit ASUS)
ASUS RT-AC57U V3 AC1200 – Router me valë Gigabit me dy breza (Kontrolli prindëror, Modaliteti i Pikës së Aksesit, MU-MIMO, Aplikacioni i ruterit ASUS)

$80,20

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta