AVM Fritz!Repeater 1200 International – Përsëritës WiFi/Zgjerues N+AC, bandë e dyfishtë (400 Mbps në 2,4 GHz dhe 866 Mbps në 5 GHz), rrjetë, pikë aksesi WiFi, WPS, ndërfaqe në spanjisht

Wifi rrjetë me dy brez, (me wifi 2×2 ac+n për secilin), 866 mbps (5 ghz) + 400 mbps (2.4 ghz),; për shpejtësi deri në 1266 mbps dhe mbulim optimal e të besueshëm, wps për konfigurim të shpejtë dhe të lehtë
E përputhshme me çdo ruter me valë që mbështet 802.11 ac/n/g/b/a, siguri maksimale me valë me wpa2, përshtatet në mënyrë të përkryer me fritz; kuti
Porta Gigabit lan që vepron si një përshtatës wifi, funksioni me valë do të jetë i disponueshëm për të gjitha pajisjet e lidhura me portin LAN gigabit (kompjuterë, printera, televizor inteligjent, etj.)
LED tregon statusin dhe cilësinë e sinjalit Wi-Fi, ndihmon për të gjetur pozicionin optimal për përsëritësin, i lehtë për t'u instaluar me shtypjen e një butoni
Përmbajtja e kutisë: fritz; përsëritës 1200, kabllo LAN, udhëzues instalimi i shpejtë në spanjisht

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “AVM Fritz!Repeater 1200 International – N+AC WiFi Repeater/Extender, Dual Band (400 Mbps në 2,4 GHz dhe 866 Mbps në 5 GHz), Mesh, WiFi Access Point, WPS, Interface në spanjisht”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

AVM Fritz!Repeater 1200 International – Përsëritës WiFi/Zgjerues N+AC, bandë e dyfishtë (400 Mbps në 2,4 GHz dhe 866 Mbps në 5 GHz), rrjetë, pikë aksesi WiFi, WPS, ndërfaqe në spanjisht
AVM Fritz!Repeater 1200 International – Përsëritës WiFi/Zgjerues N+AC, bandë e dyfishtë (400 Mbps në 2,4 GHz dhe 866 Mbps në 5 GHz), rrjetë, pikë aksesi WiFi, WPS, ndërfaqe në spanjisht

$58,84

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta