Barnes & Noble Nook GlowLight 3 eReader – Model 6″ – I ri – 8 GB

Lexoni rehat në çdo kohë të ditës
Lexim pa probleme nga dita në natë me modalitetin e natës
Përfundim i lëmuar në pjesën e përparme dhe të pasme për kapje të lehtë
Butona rrotullues për një përvojë më të shpejtë leximi

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Barnes & Noble Nook GlowLight 3 eReader – Model 6″ – I ri – 8 GB”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Barnes & Noble Nook GlowLight 3 eReader – Model 6″ – I ri – 8 GB
Barnes & Noble Nook GlowLight 3 eReader – Model 6″ – I ri – 8 GB

$145,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta