Mario + Rabbids Beteja e Mbretërisë

$23,99

Kategori: tag:

Filloni me ekipin tuaj të heronjve në një mision epik për të çliruar miqtë tuaj dhe për të rivendosur paqen dhe rendin në Mbretërinë e Kërpudhave
Mario, Luigi, Peach dhe Yoshi do të bashkohen me katër heronj Rabbid, secili me personalitetet e tyre unike: Rabbi i fuqishëm Mario, Rabib Luigi i frikshëm, Peach Rabbi Flirty dhe Rabbid Yoshi i çuditshëm.
Eksploroni katër botë ikonike plot kërkime, kërkime, sekrete, enigma për të zgjidhur ... dhe armiq të paparashikueshëm që duhet t’i mposhtni

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Mario + Rabbids Kingdom Battle”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Mario + Rabbids Beteja e Mbretërisë
Mario + Rabbids Beteja e Mbretërisë

$23,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta