BK7019 Lexuesi portativ i librave elektronikë 7 inç – BK7019 Lexuesi portativ i librave elektronikë 7 inç Karta TF mbështetëse e ekranit me ngjyra (4G RAM)

Dizajn i papërshkueshëm nga uji për mbrojtje efektive nga spërkatjet. Nuk mund të zhytet në ujë.
Miratoni bërthamën e integruar ARM9 me shpejtësi të lartë.
Butoni i pavarur i rrokullisjes së librit, pamje paraprake e kapitullit të librit, imazhe miniaturë, lehtësisht për të gjetur atë që dëshironi të lexoni.
Asistenti i leximit, rregulloni ndriçimin, ngjyrën dhe fontin e madhësisë së shkronjave për të lehtësuar lodhjen nga leximi.
Mund ta kapërceni faqen dhe të shtoni një veçori faqeshënuesish. Nuk ka nevojë të lexohet përsëri. Lexoni drejtpërdrejt faqen e faqeshënuesve që keni shtuar herën e fundit.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “BK7019 Lexues i Librave Elektronik Portativ 7 Inç – BK7019 Lexues i Librave Elektronik Portativ 7 inç me Mbështetje TF me ekran shumëngjyrësh (4G RAM)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

BK7019 Lexuesi portativ i librave elektronikë 7 inç – BK7019 Lexuesi portativ i librave elektronikë 7 inç Karta TF mbështetëse e ekranit me ngjyra (4G RAM)
BK7019 Lexuesi portativ i librave elektronikë 7 inç – BK7019 Lexuesi portativ i librave elektronikë 7 inç Karta TF mbështetëse e ekranit me ngjyra (4G RAM)

$110,79

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta