SpongeBob SquarePants – Hakmarrja e holandezit fluturues

$45,31

Lojë me aventurë aksioni
Bota 2-D e SpongeBob është rikrijuar në 3-D për herë të parë
7 botë të bazuara në mjedise nga seritë televizive të suksesshme
zhbllokoni mini-lojëra shtesë për lojë të shtuar
Kostumet e SpongeBob dhe Friends kanë shumë ndryshime
Ndërveproni me banorët e Bikini Bottom
Zëri i serialeve televizive
Bota e sfungjerit 2d është rikrijuar në 3d për herë të parë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Bob sfungjeri – Hakmarrja e holandezit fluturues”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

SpongeBob SquarePants – Hakmarrja e holandezit fluturues
SpongeBob SquarePants – Hakmarrja e holandezit fluturues

$45,31

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta