BOOX MAX2 Pro 13.3" e-Book Reader, Android 6.0, 4GB + 64GB, 4100mAh WiFi (e bardhë)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “BOOX MAX2 Pro 13.3″ e-Book Reader, Android 6.0, 4GB + 64GB, 4100mAh WiFi (E bardhë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

BOOX MAX2 Pro 13.3" e-Book Reader, Android 6.0, 4GB + 64GB, 4100mAh WiFi (e bardhë)
BOOX MAX2 Pro 13.3" e-Book Reader, Android 6.0, 4GB + 64GB, 4100mAh WiFi (e bardhë)

$778,80

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta