BOOX Max3 Lexues i librave elektronik i zi 13.3 inç, HD Andoid9.0 E-bojë 64 GB Stilolaps 4300 mAh OTG Wi-Fi BT

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “BOOX Max3 13.3 inç e-Book Reader Zi, HD Andoid9.0 E-Ink 64GB Pen 4300mAh OTG Wi-Fi BT”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

BOOX Max3 Lexues i librave elektronik i zi 13.3 inç, HD Andoid9.0 E-bojë 64 GB Stilolaps 4300 mAh OTG Wi-Fi BT
BOOX Max3 Lexues i librave elektronik i zi 13.3 inç, HD Andoid9.0 E-bojë 64 GB Stilolaps 4300 mAh OTG Wi-Fi BT

$957,60

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta