BOOX Note Pro 10.3 E-Reader, Front Light, 4G 64G Përditësim në Android 9.0 së shpejti

Aktivizo Google Play – Kliko Cilësimet –> Aplikacioni –> Aktivizo Google Play, më pas aktivizo Google Play.
Drita e përparme: Me sistemin e temperaturës së ngjyrave, drita e përparme mund të vendoset në të ftohtë ose të ngrohtë, gjë që lejon leximin në errësirë ​​dhe në ditë.
Prekja e dyfishtë: Mbështetet si gishti me prekje ashtu edhe stilolapsi me prekje, të cilat ndihmojnë në menaxhimin e pajisjes në një mënyrë të thjeshtë.
Ndjeshmëria ndaj presionit: Stilolapsi Wacom me 4096 nivele të ndjeshmërisë ndaj presionit është i aftë të shfaqë goditje të forta ose të dobëta, ashtu si një stilolaps i vërtetë.
Sistemi Android: Lexuesi elektronik Android 6.0 me katër bërthama 1.6 G, 4 GB RAM dhe 64 GB hapësirë ​​ruajtëse, mbështet mijëra aplikacione të palëve të treta.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “BOOX Note Pro 10.3 E-Reader, Front Light, 4G 64G Support Android 9.0 Update së shpejti”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

BOOX Note Pro 10.3 E-Reader, Front Light, 4G 64G Përditësim në Android 9.0 së shpejti
BOOX Note Pro 10.3 E-Reader, Front Light, 4G 64G Përditësim në Android 9.0 së shpejti

$437,80

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta