Tabletë BOOX Note2 10.3" e-Book, prekje me stilolaps të integruar të dritës, Android 9.0 E-ink 64 GB, 4300 mAh OTG BT WiFi

Ndriçimi i integruar i rregullueshëm: Rregulloni ndriçimin midis toneve të ftohta dhe të ngrohta për të reduktuar lodhjen e syve dhe për të lexuar libra në çdo kohë.
Siguria dhe efikasiteti: Veçoria e njohjes së gjurmëve të gishtave rrit sigurinë e informacionit tuaj personal dhe zhbllokon pajisjen tuaj thjesht duke shtypur një buton në pjesën e pasme. Sinkronizoni shënimet me onenote, evernote, dropbox.
Përputhshmëri e fuqishme: Android 9.0, procesori me tetë bërthama 2 GHz ofron shpejtësi të lartë dhe performancë optimale me llogaritje me fuqi të ulët.
Niveli i presionit 4096 + ekran me prekje: stilolapsi përgjigjet shumë shpejt dhe saktë, dhe lexuesi punon me stilolaps dhe gishta.
Mbrojtja e mjedisit dhe kujdesi për sytë: pa letër, kursim energjie, mjedisor, i qëndrueshëm, parandalon asthenopinë. Aktivizimi i Dyqanit të Google Play — https://youtu.be/QL7tF8cIfKE

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “BOOX Note2 10.3″ tabletë e-libër, Dritë e integruar me stilolaps me prekje, Android 9.0 E-ink 64 GB, 4300 mAh OTG BT WiFi”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tabletë BOOX Note2 10.3" e-Book, prekje me stilolaps të integruar të dritës, Android 9.0 E-ink 64 GB, 4300 mAh OTG BT WiFi
Tabletë BOOX Note2 10.3" e-Book, prekje me stilolaps të integruar të dritës, Android 9.0 E-ink 64 GB, 4300 mAh OTG BT WiFi

$717,60

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta