Teenage Mutant Ninja Turtles: Hakmarrja e Shredder

$34,90

Përfshin pica manuale dhe me çelësa
Dizajni brutal i lojës ju kthen në vitet '80
Grafika të mrekullueshme të artit me pixel me ngjyra të plota
Lojë e përmirësuar retro me mekanikë super të reja
Deri në katër lojtarë në të njëjtën kohë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Teenage Mutant Ninja Turtles: Hakmarrja e Shredder
Teenage Mutant Ninja Turtles: Hakmarrja e Shredder

$34,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta