Set i kamerave SLR Canon EOS 2000D + EF-S 18-55 mm f/3.5-5.6 III 24,1 MP CMOS 6000 x 4000 piksele - Kamera dixhitale (24,1 MP, 6000 x 4000 piksele, CMOS, HD e plotë, e zezë)

$528,12

Dizajn elegant dhe krijues
Cilësi optimale për kërkesat e klientit
Bërë nga materiali i fortë për përdorim në kohë të gjatë
Produkt i dobishëm dhe praktik

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Canon EOS 2000D + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III Kamera SLR 24,1 MP CMOS 6000 x 4000 Pixels E zezë – Kamera dixhitale (24,1 MP, 6000 x 4000 M piksel, Full HD, CMOS, Full HD, E zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Set i kamerave SLR Canon EOS 2000D + EF-S 18-55 mm f/3.5-5.6 III 24,1 MP CMOS 6000 x 4000 piksele - Kamera dixhitale (24,1 MP, 6000 x 4000 piksele, CMOS, HD e plotë, e zezë)
Set i kamerave SLR Canon EOS 2000D + EF-S 18-55 mm f/3.5-5.6 III 24,1 MP CMOS 6000 x 4000 piksele - Kamera dixhitale (24,1 MP, 6000 x 4000 piksele, CMOS, HD e plotë, e zezë)

$528,12

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta