com-four® 2X Mbulues mbrojtës i papërshkueshëm nga uji – Mbulesë kundër pluhurit për tabletë dhe lexues ebook – Qese mbrojtëse në ngjyrë blu – 8.8″ (002 copë – 22.5x14 cm)

I papërshkueshëm nga uji: Çanta e lehtë, rezistente ndaj ujit me mbyllje zinxhir mbron në mënyrë efektive pajisjet celulare nga pluhuri, papastërtia, uji, rëra dhe ndikime të tjera!
JO KUFIZIM: Kasa mbrojtëse ka një dritare transparente dhe lejon përdorimin e plotë të ekranit me prekje pa e hapur kasë!
MULTIFUNKSIONALE: Kutia e papërshkueshme nga uji është projektuar kryesisht për tableta dhe lexues të librave elektronikë, por gjithashtu mbron në mënyrë perfekte paratë, kartat e kreditit, kartat e identitetit ose çelësat!
MBROJTJE E SIGURT: Mbërthyesit dhe rripat e mbylljes e bëjnë mbulesën fleksibël aksesorin perfekt dhe të besueshëm për plazhin, liqenin ose pishinën!
FUSHA E DORËZIMIT: 2x mbulesë mbrojtëse // Materiali: PVC // Ngjyra: blu // Dimensionet e përgjithshme: 22,5 x 14 cm // I përshtatshëm për tableta me përmasa maksimale 18 x 12,5 cm!

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Mbulesa mbrojtëse e papërshkueshme nga uji com-four® 2X – Mbulesë kundër pluhurit për tabletë dhe lexues elektronikë – Qese mbrojtëse në ngjyrë blu – 8.8” (002 copë – 22.5x14 cm)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

com-four® 2X Mbulues mbrojtës i papërshkueshëm nga uji – Mbulesë kundër pluhurit për tabletë dhe lexues ebook – Qese mbrojtëse në ngjyrë blu – 8.8″ (002 copë – 22.5x14 cm)
com-four® 2X Mbulues mbrojtës i papërshkueshëm nga uji – Mbulesë kundër pluhurit për tabletë dhe lexues ebook – Qese mbrojtëse në ngjyrë blu – 8.8″ (002 copë – 22.5x14 cm)

$6,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta