com-four® 2X këllëf mbrojtëse i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri- për tableta dhe lexues eBook në të zezë – 8.9″ (02 copë – 22.5x17cm)

I papërshkueshëm nga uji: Çanta e lehtë, rezistente ndaj ujit me mbyllje zinxhir mbron në mënyrë efektive pajisjet celulare nga pluhuri, papastërtia, uji, rëra dhe më shumë!
JO KUFIZIM: Mbulesa mbrojtëse ka një dritare transparente dhe lejon përdorimin e plotë të ekranit me prekje pa e hapur kasë!
MULTIFUNKSIONALE: Kutia e papërshkueshme nga uji është projektuar për tableta dhe lexues të librave elektronikë, por gjithashtu mbron paratë, kartat e kreditit, kartat e identitetit ose çelësat!
MBROJTJE E SIGURT: Mbërthimet dhe rripat e mbylljes e bëjnë mbulesën fleksibël aksesorin perfekt dhe të besueshëm për plazhin, liqenin ose pishinën.
FUSHA E DORËZIMIT: 2x mbulesë mbrojtëse me rrip mbajtës // Materiali: PVC // Ngjyra: e zezë // Dimensionet e përgjithshme: 22,5x17cm // Përmasat e dritares së shikimit: 19,5x17cm

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kasë mbrojtëse e papërshkueshme nga uji dhe pluhuri com-four® 2X për tableta dhe lexues librash elektronikë në të zezë – 8.9″ (02 copë – 22.5x17cm)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

com-four® 2X këllëf mbrojtëse i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri- për tableta dhe lexues eBook në të zezë – 8.9″ (02 copë – 22.5x17cm)
com-four® 2X këllëf mbrojtëse i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri- për tableta dhe lexues eBook në të zezë – 8.9″ (02 copë – 22.5x17cm)

$7,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta