Kasë e papërshkueshme nga uji com-four® – Kasë e papërshkueshme nga pluhuri për tabletë dhe lexues elektronikë në të zezë – 8,8″ (001 copë – 22.5x17cm)

I papërshkueshëm nga uji: Çanta e lehtë, rezistente ndaj ujit me mbyllje zinxhir mbron në mënyrë efektive pajisjet celulare nga pluhuri, papastërtia, uji, rëra dhe ndikime të tjera!
JO KUFIZIM: Mbulesa mbrojtëse ka një dritare transparente dhe lejon përdorimin e plotë të ekranit me prekje pa e hapur kasë!
MULTI-FUNKSIONALE: Kutia e papërshkueshme nga uji është projektuar posaçërisht për tabletët dhe lexuesit e librave elektronikë, gjithashtu mbron paratë, kartën e kreditit, ID ose çelësin!
MBROJTJE E SIGURT: Mbërthimet dhe rripat e mbylljes e bëjnë mbulesën fleksibël aksesorin perfekt dhe të besueshëm për plazhin, liqenin ose pishinën.
FUSHA E DORËZIMIT: 1x Mbulesë mbrojtëse // Materiali: PVC // Ngjyra: e zezë // Dimensionet totale: 22.5 x 17 cm // Dimensionet e dritares së shikimit: 19.5 x 17 cm

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kasë com-four® e papërshkueshme nga uji – këllëf kundër pluhurit për tabletë dhe lexues elektronikë në të zezë – 8,8″ (001 copë – 22.5x17cm)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kasë e papërshkueshme nga uji com-four® – Kasë e papërshkueshme nga pluhuri për tabletë dhe lexues elektronikë në të zezë – 8,8″ (001 copë – 22.5x17cm)
Kasë e papërshkueshme nga uji com-four® – Kasë e papërshkueshme nga pluhuri për tabletë dhe lexues elektronikë në të zezë – 8,8″ (001 copë – 22.5x17cm)

$5,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta