Cudy AC2100 Gigabit Dual Band Wi-Fi Mesh Router, router WISP, Ap, WiFi Repeater, 2.1Gbps, MU-MIMO, Beamforming, 4 antena 5dBi, VPN, DDNS, Lehtë në përdorim, WR2100

Router WiFi AC2100 MU-MIMO Ideal për transmetim 4K. 1733 Mbps në brezin 5 GHz dhe 300 Mbps në brezin 2.4 GHz. Detyrat e thjeshta si shfletimi në ueb mund të trajtohen nga brezi 2.4 GHz, ndërsa detyrat me gjerësi bande si lojërat në internet ose transmetimi i videos HD 4k mund të trajtohen nga brezi 5 GHz në të njëjtën kohë.
Porta Gigabit ofron një lidhje të qëndrueshme prej 1 Gbps. Çdo port ethernet mund të arrijë shpejtësinë deri në 1 Gbps, që është 10 herë më shpejt se ruteri standard normal. Lidhni HDTV tuaj 4K, hapësirën ruajtëse NAS dhe konsolën e lojës me WR2100, shijoni shpejtësi të shpejtë dhe të qëndrueshme gigabit!
Procesor i fuqishëm me dy bërthama për performancë të lartë: CPU-ja e fuqishme siguron transmetim të qetë 4K UHD në televizorët inteligjentë, pajisjet celulare dhe konzolat e lojërave pa bufer. 16MB Flash dhe 128MB DDR3 Brenda sigurojnë funksionimin e vazhdueshëm të sistemit operativ, e bëjnë ruterin të funksionojë më shpejt dhe ofrojnë më shumë mundësi për zgjerimin e funksionit.
Antenat me fitim të lartë rrisin mbulimin Wi-Fi. Antenat 4 x 5dBi me fitim të lartë rrisin ndjeshmërinë e routerit Wi-Fi, krijojnë lidhje në distanca të gjata dhe sigurojnë depërtim të fuqishëm nëpër mure Në të njëjtën kohë, teknologjia e formimit të rrezeve ofron lidhje me valë shumë efikase, rreze të gjatë Wi-Fi -Fi.
Lehtë për t'u përdorur dhe funksionon me çdo skenar. Mbështet modalitetin e ruterit pa tel dhe modalitetin e pikës së aksesit, të kombinuara me klientët e integruar PPTP/L2TP VPN, të pajtueshëm me 20 ofrues të tjerë DDNS, ofron një ndërfaqe grafike të menaxhimit miqësor për përdoruesit, e lehtë për t'u monitoruar dhe menaxhuar rrjetin.
Router WiFi gjithëpërfshirës / Router rrjetë WiFi / Pika e hyrjes / Zgjerues WiFi / Router WISP. Mbështet ruterin WiFi, pikën e hyrjes, zgjeruesin e rrezes dhe mënyrat WISP për të përmbushur çdo nevojë për rrjet. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të përditësoni firmuerin në versionin 1.10.0 ose më të ri, më pas mund të shijoni funksionin me shumë mënyra për të konfiguruar rrjetin tuaj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ruter me rrjetë Wi-Fi me dy breza Cudy AC2100 Gigabit, Router WISP, Ap, Përsëritës WiFi, 2.1 Gbps, MU-MIMO, Beamforming, 4 antena 5dBi, VPN, DDNS, Lehtë në përdorim, WR2100”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Cudy AC2100 Gigabit Dual Band Wi-Fi Mesh Router, router WISP, Ap, WiFi Repeater, 2.1Gbps, MU-MIMO, Beamforming, 4 antena 5dBi, VPN, DDNS, Lehtë në përdorim, WR2100
Cudy AC2100 Gigabit Dual Band Wi-Fi Mesh Router, router WISP, Ap, WiFi Repeater, 2.1Gbps, MU-MIMO, Beamforming, 4 antena 5dBi, VPN, DDNS, Lehtë në përdorim, WR2100

$39,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta