Cudy MF4 Mobile Wi-Fi, 150 Mbps, Hotspot/Ruter Wi-Fi me energji të ulët, vend i kartës SIM, deri në 10 përdorues, 1 përdorues përmes USB, FDD dhe TDD, i pajtueshëm me të gjithë operatorët

Udhëtoni nëpër botë me Wi-Fi celular 4G ultra të shpejtë të Cudy. Një zgjidhje me madhësi xhepi për Wi-Fi të buxhetit të udhëtimit. Ai përdor gjeneratën e fundit të teknologjisë 4G LTE për të arritur shpejtësi deri në 150/50 Mbps. Kështu që mund të lidheni nëpërmjet WiFi për të shijuar lojërat, transmetimin dhe shumë më tepër.
Krijoni një pikë interneti WiFi dhe lidhni deri në 10 pajisje duke përfshirë telefona, laptopë, tableta, konzolla lojërash dhe më shumë.
Ulni tarifat për roaming të të dhënave - zgjidhni ofruesin më të mirë për rajonin tuaj, pasi pajisja është plotësisht e aktivizuar për të gjitha rrjetet. Thjesht futni kartën SIM të të dhënave dhe jeni gati!
Bateri e fuqishme me kohëzgjatje deri në 7 orë që të mund të qëndroni më gjatë të lidhur.
Konfigurim i lehtë. Thjesht futni kartën SIM në ruter dhe futni kodin PIN në faqen e konfigurimit të uebit për lidhje të qëndrueshme dhe të shpejtë me valë. Nëse po përdorni disa ISP të reja, mund t'ju duhet të vendosni manualisht APN-në në faqen e administratorit të internetit.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Cudy MF4 Mobile Wi-Fi, 150 Mbps, Hotspot/Ruter Wi-Fi me energji të ulët, fole për kartën SIM, deri në maksimum 10 përdorues, 1 përdorues nëpërmjet USB, FDD dhe TDD, E përputhshme me të gjithë operatorët”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Cudy MF4 Mobile Wi-Fi, 150 Mbps, Hotspot/Ruter Wi-Fi me energji të ulët, vend i kartës SIM, deri në 10 përdorues, 1 përdorues përmes USB, FDD dhe TDD, i pajtueshëm me të gjithë operatorët
Cudy MF4 Mobile Wi-Fi, 150 Mbps, Hotspot/Ruter Wi-Fi me energji të ulët, vend i kartës SIM, deri në 10 përdorues, 1 përdorues përmes USB, FDD dhe TDD, i pajtueshëm me të gjithë operatorët

$39,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta