Cudy WU1300 AC 1300Mbps WiFi USB 3.0 Adapter për PC, 400Mbps + 867Mbps USB WiFi Dongle, 5Ghz /2.4Ghz, USB 3.0 për shpejtësi më të lartë, E përputhshme me Windows Vista /7/8/8.1/10

AC1300 SHPEJTËSIA WiFi – Deri në 400 Mbps në 2.4 GHz dhe 867 Mbps në 5 GHz. Ofron një lidhje me rreze të gjatë dhe pa vonesa në të gjithë shtëpinë tuaj, përmirëson kompjuterët/laptopët tuaj në 802.11ac, 3 herë më shpejt se shpejtësitë N me valë
PORTI USB 3.0: Shpejtësia maksimale e portës USB 2.0 është vetëm 480 Mbps, padyshim që nuk mund të arrijë shpejtësinë e lartë prej 867 Mbps në 5 GHz, kështu që nëse blini një përshtatës wifi AC1200 me një port USB 2.0, është e pamundur të arrini 5 GHz shpejtësia maksimale 867 Mbps edhe në teori. Ky përshtatës i kombinuar me një portë USB 3.0, shpejtësia e tij e transmetimit është 10 herë më e lartë se porta USB 2.0, e cila mund të përmbushë plotësisht kërkesat e transmetimit të shpejtësisë Wi-Fi AC1300.
KOMPAKTE DHE KONSENTE. Përshtatës USB Wi-Fi Dizajni kompakt i WU1300 është i përshtatshëm për t'u bartur për përdoruesit e celularëve, thjesht mund ta lidhni në portën USB dhe ta merrni kudo, pa u shqetësuar për bllokimin e ndërfaqeve USB ngjitur ose përshtatësi mund të bjerë.
KOMPATIBILITET E MIRË E përputhshme me Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista dhe Mac OS. Punon me çdo ruter. Ne ofrojmë një CD që përmban drejtuesin në paketë, mund të ndiqni udhëzimet e letrës për të instaluar drejtuesin. Në të njëjtën kohë, nëse një CD ROM nuk është i përshtatshëm për ju, ne ofrojmë gjithashtu një adresë shkarkimi e cila është e shtypur në manual, mund ta merrni drejtuesin nga lidhja.
SOFT-AP. Me modalitetin Soft-AP, ky përshtatës USB me valë mund të kthejë një lidhje interneti me tela me një kompjuter ose laptop në një pikë të nxehtë Wi-Fi, të ofrojë sinjal Wi-Fi për pajisjet tuaja celulare.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përshtatës WiFi USB 1300 Cudy WU1300 AC 3.0Mbps për PC, 400Mbps + 867Mbps USB WiFi Dongle, 5Ghz /2.4Ghz, USB 3.0 për shpejtësi më të lartë, i pajtueshëm me Windows Vista /7/8/8.1”.

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Cudy WU1300 AC 1300Mbps WiFi USB 3.0 Adapter për PC, 400Mbps + 867Mbps USB WiFi Dongle, 5Ghz /2.4Ghz, USB 3.0 për shpejtësi më të lartë, E përputhshme me Windows Vista /7/8/8.1/10
Cudy WU1300 AC 1300Mbps WiFi USB 3.0 Adapter për PC, 400Mbps + 867Mbps USB WiFi Dongle, 5Ghz /2.4Ghz, USB 3.0 për shpejtësi më të lartë, E përputhshme me Windows Vista /7/8/8.1/10

$14,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta