E bardha

Kjo ju lejon të zgjeroni mbulimin e rrjetit tuaj WiFi, me standardin në rrjetet me valë WiFi N
Antena të jashtme drejtuese për të maksimizuar mbulimin e sinjalit
Shpejtësi deri në 300 Mbps në 2.4 GHz
Ai përforcon sinjalin e ruterit tuaj WiFi, kështu që duhet ta instaloni në një vend ku ka të paktën një mbulim WiFi nga ruteri juaj
Konfigurim i thjeshtë: futeni në kyçe, shtypni butonat e sinkronizimit WPS në ruterin tuaj dhe përsëritësin Wi-Fi dhe jeni gati
Modaliteti i pikës së hyrjes, në rast se nuk keni WiFi në ruterin tuaj
Komunikimet tuaja WiFi janë gjithmonë të sigurta me enkriptimin WPA2
Dizajn kompakt dhe i bardhë, kështu që kalon plotësisht pa u vënë re

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “D-Link DAP-1325 – Përforcues përsëritës i zgjeruesit të rrjetit WiFi N300 (802.11n deri në 300 Mbps, 2.4 GHz, RJ-45 10/100 Mbps port Ethernet, modaliteti i pikës së hyrjes, WPA2, WPS, 2 të jashtme antenat), të bardha”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

E bardha

$15,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta