D-Link DIR-809 – Router WiFi AC 750 Mbps (4 porte rrjeti RJ-45 10/100 Mbps, butoni WPS)

Ruteri me standardin Wireless 802.11ac, më i shpejti, deri në 750 Mbps (433 Mbps në brezin 5 GHz dhe 300 Mbps në brezin 2.4 GHz)
E përputhshme me pajisjet me valë WiFi N
4 porte të shpejta rrjeti Ethernet deri në 100 Mbps
3 antena të jashtme të drejtimit me fitim të lartë, për t'ju dhënë mbulimin më të mirë të mundshëm
Butoni WPS për të lidhur pajisjet duke shtypur një buton, kaq e thjeshtë
Kriptimi WPA2 për t'i mbajtur lidhjet tuaja gjithmonë të sigurta
Konfigurim i lehtë falë magjistarit të tij, për pak minuta do të funksionojë, nuk është e nevojshme të jesh ekspert

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “D-Link DIR-809 – Router WiFi AC 750 Mbps (4 porte rrjeti RJ-45 10/100 Mbps, butoni WPS)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

D-Link DIR-809 – Router WiFi AC 750 Mbps (4 porte rrjeti RJ-45 10/100 Mbps, butoni WPS)
D-Link DIR-809 – Router WiFi AC 750 Mbps (4 porte rrjeti RJ-45 10/100 Mbps, butoni WPS)

$25,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta