Denver EBO-625 Lexuesi elektronik i librave me shkronja 6" në panelin A. 4 GB hapësirë ​​ruajtëse + kartë MicroSD për ruajtje shtesë. Në përputhje me Adobe DRM

Ekran i panelit me shkronja A me 6 inç. Rezolucioni: 1024×758
4 GB memorie të integruar. Mbështet kartën MicroSD deri në 32 GB (nuk përfshihet)
Bateria e integruar e litiumit e rikarikueshme 1500 mAh. Deri në 20 orë lexim për karikim. Kabllo USB i përfshirë për karikim nga PC
Përputhshmëri e lartë: Formati i librit elektronik: PDF, EPUB, TXT, FB2, PDB, CHM, HTML, UMB, MOBI, RTF, LRC, DOC, DJVU. Mbështet skedarët e mbrojtur ADOBE DRM. Formati i imazhit (shkallë gri): JPEG, GIF, BMP, PNG
Lidhjet: MicroUSB për të ngarkuar/transferuar skedarë nga kompjuteri. fole për kartën microSD
Madhësia e ekranit: 6.0 inç

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton Lexuesin e librave elektronikë të panelit A-Grade Letter “Denver EBO-625 6”. 4 GB hapësirë ​​ruajtëse + kartë MicroSD për ruajtje shtesë. Në përputhje me Adobe DRM"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Denver EBO-625 Lexuesi elektronik i librave me shkronja 6" në panelin A. 4 GB hapësirë ​​ruajtëse + kartë MicroSD për ruajtje shtesë. Në përputhje me Adobe DRM
Denver EBO-625 Lexuesi elektronik i librave me shkronja 6" në panelin A. 4 GB hapësirë ​​ruajtëse + kartë MicroSD për ruajtje shtesë. Në përputhje me Adobe DRM

$66,95

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta