Denver Electronics ELECTRONIC EBOOK READER EBO-630L – 6'/15.24CM 1024 * 758 BACKLIT – Bojë ELEKTRONIKE – 4GB – MICROSD – BA

Adobe Digital Editions DRM
Produkt që ndërthur traditën dhe inovacionin
Produkt me cilësi të lartë
Produkt i dobishëm dhe praktik
Lloji i lidhësit: Jack 3.5 mm

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Denver Electronics ELECTRONIC EBOOK READER EBO-630L – 6'/15.24CM 1024 * 758 BACKLIT – Bojë ELEKTRONIKE – 4GB – MICROSD – BA
Denver Electronics ELECTRONIC EBOOK READER EBO-630L – 6'/15.24CM 1024 * 758 BACKLIT – Bojë ELEKTRONIKE – 4GB – MICROSD – BA

$83,95

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta