Router pa tel Diyeeni, mini portativ 3G/4G Ruter rrjeti Wireless-N Router USB WiFi Hotspot Ap 150 Mbps LAN me valë RJ45

E përputhshme me HSDPA/HSUPA/HSPA+, CDMA EVDO Rev A/B, duke përfshirë më shumë se 400 lloje modemesh të njohura USB 3G në mbarë botën, thirrni automatikisht pa asnjë cilësim manual.
E përputhshme me të gjitha sistemet operative, si Mac, iOS, Windows, Linux, Android. Softueri pronësor i NEEWER njeh automatikisht ADSL/DHCP dhe WAN/LAN pa asnjë paracaktim.
E përputhshme me standardet IEEE.802b/g/n dhe shpejtësinë e përhapjes së të dhënave deri në 150 Mbps.
Njoh automatikisht ADSL/DHCP dhe WAN/LAN pa asnjë profil të paracaktuar
Kriptimi: HAPUR, SHARED, WEPAUTO, WAP-PSK, WEP2-PSK, WPA, WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2, 802.1x

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ruter pa tel Diyeeni, ruter portativ mini rrjeti 3G/4G Wireless-N USB WiFi Hotspot Router Ap 150Mbps Wireless LAN RJ45”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Router pa tel Diyeeni, mini portativ 3G/4G Ruter rrjeti Wireless-N Router USB WiFi Hotspot Ap 150 Mbps LAN me valë RJ45
Router pa tel Diyeeni, mini portativ 3G/4G Ruter rrjeti Wireless-N Router USB WiFi Hotspot Ap 150 Mbps LAN me valë RJ45

$17,28

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta