Devil May Cry 5 Edicion Special

$26,50

Mënyrat e reja të lojës - Testoni aftësitë tuaja kundër sfidave unike të modalitetit të ri Legjendar Dark Knight dhe Turbo Mode
Ascend the Bloody Palace: Rrahni dyshemetë me vështirësi të shtuara në modalitetin brutal Bloody Palace, i prezantuar fillimisht si një përmbajtje falas pas lançimit për Devil May Cry 5; vetëm gjuetarët më me përvojë të demonëve do të arrijnë në katin e fundit për të përballuar sfidën përfundimtare
Veprim super i stilizuar: luani si 4 personazhe të ndryshëm Nero, Dante, V dhe Vergili i sapo shtuar; Luftoni rrugën tuaj nëpër rrënojat e Redgrave City me secilin personazh duke përdorur stile lojërash rrënjësisht të ndryshme ndërsa ata marrin përsipër një luzmë të frikshme të demonëve
Grafika "Jaw-Dropping": Mundësuar nga Motori RE i Capcom, DMC5SE sjell cilësinë vizuale në lartësi të reja, dizajne të karaktereve fotorealiste, efekte ndriçimi mahnitëse dhe mjedise të përmirësuara me interpretim të gjurmuar nga rrezet, pamje vizuale 4K dhe shpejtësi të rritur të kuadrove, të gjitha me kohë më të shpejta. Ngarkesa minimale
Audio 3D: Do të dëgjoni armiqtë tuaj lart, poshtë dhe kudo me realizëm të paparë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Devil May Cry 5 Special Edition”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Devil May Cry 5 Edicion Special
Devil May Cry 5 Edicion Special

$26,50

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta