E-Book – BK7019 Lexuesi portativ i librave elektronikë 7 inç, Mbështetje për ekranin shumëngjyrësh TF kartë (4G)

1. Cilësi premium: Ekran elektronik ultra i qartë 7 inç, tekst i qartë, rivendos përvojën e leximit të bazuar në letër.
2. Dizajn i arsyeshëm: E-libri miraton bërthamën e integruar të ARM9 me shpejtësi të lartë.
3. Plotësoni nevojat tuaja: buton i pavarur i rrokullisjes së librit, pamje paraprake e kapitullit të librit, imazhe miniaturë, lehtësisht për të gjetur atë që dëshironi të lexoni.
4. Shumë i përshtatshëm: Asistent leximi, rregulloni ndriçimin, ngjyrën dhe fontin e madhësisë së shkronjave për të lehtësuar lodhjen nga leximi.
5. Kurseni kohë: Mund ta kapërceni faqen dhe të shtoni një funksion kujtesore. Nuk ka nevojë të lexohet përsëri. Lexoni drejtpërdrejt faqen e faqeshënuesve që keni shtuar herën e fundit.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “E-Book – BK7019 Lexuesi portativ i librave elektronikë 7 inç Mbështetje TF Card (4G)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

E-Book – BK7019 Lexuesi portativ i librave elektronikë 7 inç, Mbështetje për ekranin shumëngjyrësh TF kartë (4G)
E-Book – BK7019 Lexuesi portativ i librave elektronikë 7 inç, Mbështetje për ekranin shumëngjyrësh TF kartë (4G)

$83,39

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta