EDA- Analiza e të dhënave arsimore Një qasje e re: Përdorimi i teknologjisë së resë kompjuterike dhe telefonave inteligjentë (CSPT)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “EDA- Analiza e të dhënave arsimore Një qasje e re: Përdorimi i teknologjisë së resë kompjuterike dhe telefonave inteligjentë (CSPT)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

EDA- Analiza e të dhënave arsimore Një qasje e re: Përdorimi i teknologjisë së resë kompjuterike dhe telefonave inteligjentë (CSPT)
EDA- Analiza e të dhënave arsimore Një qasje e re: Përdorimi i teknologjisë së resë kompjuterike dhe telefonave inteligjentë (CSPT)

$54,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta