Kartë memorie ELBE SD-1032 32 GB SDHC (deri në 100 MB/s, Klasa 10, U1, V10, Video Full HD 1080p dhe Fotografi dixhitale)

Transferimi i të dhënave me shpejtësi të lartë deri në 100mb/s
Në përputhje me standardin e shpejtësisë së videos uhs-i, u1 dhe v10
Për kamerat SLR të rangut të mesëm ose kamerat fotografike kompakte
Sigurimi i mbrojtjes nga fshirja aksidentale

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kartë memorie SDHC ELBE SD-1032 32 GB (deri në 100 MB/s, Klasa 10, U1, V10, Video Full HD 1080p dhe Fotografi Dixhitale)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kartë memorie ELBE SD-1032 32 GB SDHC (deri në 100 MB/s, Klasa 10, U1, V10, Video Full HD 1080p dhe Fotografi dixhitale)
Kartë memorie ELBE SD-1032 32 GB SDHC (deri në 100 MB/s, Klasa 10, U1, V10, Video Full HD 1080p dhe Fotografi dixhitale)

$8,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta