Lexues dhe lexues i librave elektronik 2021 inç FOLOSAFENAR 7 Paperwhite në Reflections Rezistent ndaj ujit: Aktivizon leximin e letrës [8 GB]

【TË NDËRTUAR MIRË】 Detajet janë të papërshkueshme nga uji në çdo cep, dizajni është me të vërtetë i menduar dhe dizajni i njëanshëm përdoret për të hequr qafe kontrollin e ndërlikuar dhe të tepërt dhe për t'u fokusuar vetëm në sjelljen e përvojës më të mirë të leximit
【BUTONI I PAVARUR TË LIBRIT KONTROLLOR】 Lexues i librave elektronikë xhepi me butonin e pavarur të rrokullisjes së librit, pamje paraprake të kapitujve të librit, imazhe miniaturë, lehtësisht për të gjetur atë që dëshironi të lexoni.
【CARE CARE】Drita e re e integruar e leximit, pa shkëlqim dhe pa dëmtim të syve, teknologjia optike e ekranit me reflektim të përhapur mund të shijojë përvojën e qartë të leximit edhe gjatë ditës, gjatë natës ju mund të personalizoni ndriçimin për të mbrojtur shikimin dhe për të lehtësuar lodhjen e syve të shkaktuar nga elektroni produkteve
【ORËT E SHËRBIMIT】Funksione të optimizuara dhe të thjeshtuara, për të konsumuar më pak energji kur Kindle është në gatishmëri, mund të zgjasë një javë në gatishmëri pas një ngarkimi, edhe nëse harroni të merrni një karikues në një udhëtim pune, nuk ka nevojë të shqetësoheni rreth fikjes
【Përputhshmëri e gjerë dhe universale】 I PËRSHTATSHËM për Windows XP / Vista / Win 7 / Mac 10.0 dhe më lart / FORMATI i Librit Elektronik Linux: EPUB, PDF, TXT, FB2, FORMATI I imazhit PDB: JPG, BMP, GIF, PNG: Video FORMAT , MPEG1, MPEG2XVID, DIVX, H.4, H.264, RM/RMVB, MKV, MOV, VOB, FLV

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “FOLOSAFENAR 2021 Paperwhite 7 E-Book Reader dhe eBook Reader në reflektime rezistente ndaj ujit: Aktivizon leximin e letrës [8 GB]”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Lexues dhe lexues i librave elektronik 2021 inç FOLOSAFENAR 7 Paperwhite në Reflections Rezistent ndaj ujit: Aktivizon leximin e letrës [8 GB]
Lexues dhe lexues i librave elektronik 2021 inç FOLOSAFENAR 7 Paperwhite në Reflections Rezistent ndaj ujit: Aktivizon leximin e letrës [8 GB]

$115,19

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta