Fujifilm Instax mini Blue – Film Instant + Fujifilm Instax mini Monochrome – Film Instant

Produkti 1: Përmban 10 njësi
Produkti 1: Për përdorim në të gjitha mini kamerat Instax dhe printerët Instax Share
Produkti 1: Emulsioni i filmit kryhet në temperatura të ulëta midis 5º C dhe 40º C
Produkti 1: Është i disponueshëm në madhësi filmi 54 x 86 mm
Produkti 2: Përmban 10 njësi
Produkti 2: Për përdorim në të gjitha mini kamerat Instax dhe printerët Instax Share
Produkti 2: Emulsioni i filmit kryhet në temperatura të ulëta midis 5ºC dhe 40ºC
Produkti 2: Është i disponueshëm në madhësi filmi 54 x 86 mm

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Fujifilm Instax mini Blue – Film Instant + Fujifilm Instax mini Monochrome – Film Instant”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Fujifilm Instax mini Blue – Film Instant + Fujifilm Instax mini Monochrome – Film Instant
Fujifilm Instax mini Blue – Film Instant + Fujifilm Instax mini Monochrome – Film Instant

$22,75

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta