Fujifilm Instax Mini Gloss Instant Film Foto (2 x 10 fletë), të bardhë

E përputhshme me të gjitha modelet e kamerave instax mini
Madhësia e fotografisë 54 x 86 mm, madhësia e figurës 46 x 62 mm
Koha e zhvillimit maksimalisht 5 min
Emulsioni funksionon në temperatura minimale 5°c dhe maksimale 40°c

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Fujifilm Instax Mini Foto Film Instant Glossy (2 x 10 Fletë), Bardhë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Fujifilm Instax Mini Gloss Instant Film Foto (2 x 10 fletë), të bardhë
Fujifilm Instax Mini Gloss Instant Film Foto (2 x 10 fletë), të bardhë

$18,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta