BATTLEFIELD 2042 - PC (CIAB)

$34,76

Kategori: tag:

Shijoni edhe më shumë një luftë spektakolare në shkallë të gjerë në shtatë harta të mëdha, të krijuara me një filozofi krejtësisht të re dizajni
Shpalosni kreativitetin tuaj në luftime me një përzgjedhje të armëve, automjeteve, luftëtarëve, helikopterëve dhe pajisjeve të reja moderne të frymëzuara nga e ardhmja e afërt e vitit 2042
Zgjidhni rolin tuaj në fushën e betejës dhe ndërtoni skuadra të personalizuara me sistemin e ri të specializuar
Zbuloni beteja të papritura dhe gërmoni në universin e gjerë të Battlefield në një platformë të fokusuar në komunitet që ju lejon të ndryshoni rregullat e luftës
Të gjitha hartat klasike janë rindërtuar nga themelet në versionin më të fundit të Frostbite, me pamje të përmirësuara dhe efekte shkatërrimi, duke ruajtur paraqitjet origjinale dhe duke lejuar deri në 64 lojtarë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “BATTLEFIELD 2042 – PC (CIAB)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

BATTLEFIELD 2042 - PC (CIAB)
BATTLEFIELD 2042 - PC (CIAB)

$34,76

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta