GAOMON S620 6,5 x 4 inç i tabletit grafik 8192 Nivele Presioni për OSU për vizatim dhe lojëra

$39,99

Kategori: tag:

(PEN PASIVE EKO-FRIENDLY): Është një stilolaps pa bateri që përdor teknologjinë pasive më të avancuar, nuk kërkohet bateri apo karikim. Ky stilolaps miqësor ndaj mjedisit lejon vizatim dhe lojë të vazhdueshme të pandërprerë, duke parandaluar që fuqia e ulët të ndërpresë funksionimin tuaj. Dhe vjen me 2 çelësa kyçë të programueshëm, butoni me një klikim ju lejon të ndërroni vazhdimisht funksionin midis furçës dhe gomës.
(8192 SHTYPJA E SHKURTËSORËVE TË NIVELIT TË LARTË DHE 4 CELSAT E SHKURTORËVE TË PERSONALIZUARA): Do t'ju japë kontroll dhe saktësi të saktë në majë të gishtave, për linja më natyrale dhe performancë të përmirësuar krijuese. 4 çelësa ekspres të personalizueshëm mund të përdoren mirë dhe të vendosen për më shumë funksione sipas dëshirës. Përdorimi i tyre gjatë punës do të përmirësojë shumë rrjedhën tuaj të punës dhe veçanërisht për fillestarët.
(SHPALLA E RAPORTIMIT 266 PPS / rezolucion 5080 LPI / LARTËSIA E LEXIMIT 10 mm Stilolaps / 6.5 * 4 INCH ZONA AKTIVE): Kjo madhësi, më e lëvizshme dhe e lehtë, është e lehtë për t'u mbajtur në çantën e laptopit në vendin e punës, në shkollë dhe në udhëtime. Por është gjithashtu mjaft i madh për pikturën dixhitale, shkrimin e dorës, lojërat dhe dizajnin e animacionit, etj.
(Përputhshmëria me Win 7/8/10 dhe macOS 10.12 ose më vonë / SOFTWARE DRAWING): Më shumë si Adobe Photoshop, Illustrator, Clip Studio, Lightroom, Sketchbook Pro, Manga Studio, CorelPainter, FireAlpaca, OpenCanvas, Paint Tool dhe në. Sinkronizoni me aplikacionin e nënshkrimit të Adobe Acrobat Reader DC, i kënaqur me nevojën e nënshkrimit dixhital të biznesit.
(DIZAJN I HUMANIZUAR KUNDËR rrëshqitjes dhe 1 VIT GARANCI): Janë krijuar 4 goma kundër rrëshqitjes për të siguruar qëndrueshmërinë e tabletit. Një port mikro USB është i disponueshëm për t'u lidhur me kompjuterin tuaj desktop ose kompjuterin tuaj. Me 4 çelësa ekspres në pjesën e sipërme të tabelës, nuk keni nevojë ta rrotulloni tabletin e stilolapsit 180° për të përdorur modalitetin e majtë. Ne mbulojmë garancinë 1 vjeçare bazuar në dëmtimet që nuk janë shkaktuar nga njerëzit dhe dëmtimet për shkak të aksidenteve.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Gaomon S620 6,5 x 4 inç Grafik Tablet 8192 Nivele Presioni për OSU për vizatim dhe lojëra”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

GAOMON S620 6,5 x 4 inç i tabletit grafik 8192 Nivele Presioni për OSU për vizatim dhe lojëra
GAOMON S620 6,5 x 4 inç i tabletit grafik 8192 Nivele Presioni për OSU për vizatim dhe lojëra

$39,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta