GL.iNet GL-AR300M16 Mini router, konvertues Wi-Fi, OpenWrt i parainstaluar, Repeater Bridge, 300Mbps Performancë e lartë, 16MB As Flash, 128MB RAM, OpenVPN, Porta IoT e programueshme

RRUTER MINI TRAVEL: Kthejeni një rrjet publik (me tel / me valë) në një Wi-Fi privat për të shfletuar në mënyrë të sigurt. Lidhja me rrjetin, e përputhshme me modemin USB 3G / 4G. Mundësuar nga çdo USB portativ, bankë energjetike ose adaptorë DC 5V (shitet veçmas). Vetëm 39 g (1,41 oz) dhe xhep.
BURIM I HAPUR DHE I PROGRAMUESHËM: Disk USB i parainstaluar, i zgjerueshëm i OpenWrt.
KLIENTI OPENVPN: Klient i parainstaluar OpenVPN, i pajtueshëm me më shumë se 20 ofrues të shërbimeve VPN.
RUAJTJE DHE ZGJERËSI MË MË TË MIRË: 128 MB RAM, 16 MB memorie Flash, porte të dyfishta Ethernet, UART dhe GPIO të disponueshme për harduerin DIY.
PËRMBAJTJA E PAKETËS: GL-AR300M16 Mini Router (1 vit garanci), kabllo USB, manual përdorimi.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Mini router GL.iNet GL-AR300M16, Konvertuesi Wi-Fi, OpenWrt i parainstaluar, Ura e përsëritësit, Performancë e lartë 300 Mbps, 16 MB as Flash, 128 MB RAM, OpenVPN, Porta e programueshme IoT”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

GL.iNet GL-AR300M16 Mini router, konvertues Wi-Fi, OpenWrt i parainstaluar, Repeater Bridge, 300Mbps Performancë e lartë, 16MB As Flash, 128MB RAM, OpenVPN, Porta IoT e programueshme
GL.iNet GL-AR300M16 Mini router, konvertues Wi-Fi, OpenWrt i parainstaluar, Repeater Bridge, 300Mbps Performancë e lartë, 16MB As Flash, 128MB RAM, OpenVPN, Porta IoT e programueshme

$27,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta