Ruteri pa tel Google WiFi me bandë të dyfishtë (2,4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet White – Rutera me valë (banda e dyfishtë (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 5

ARM CPU procesor me katër bërthama, AC me dy breza Wi-Fi
Kërkesat e sistemit operativ Android 4.0 ose më i ri, Apple iOS 8 ose më i ri
Ndërfaqet LAN: 2 x 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T - RJ-45
Pajtueshmëria me Android, Apple iOS
Teknologjia e memories DDR3L SDRAM

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ruteri me valë Google WiFi Dual Band (2,4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet White – Routers me valë (Dual Band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi- Fi 5”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Ruteri pa tel Google WiFi me bandë të dyfishtë (2,4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet White – Rutera me valë (banda e dyfishtë (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 5
Ruteri pa tel Google WiFi me bandë të dyfishtë (2,4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet White – Rutera me valë (banda e dyfishtë (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 5

$141,18

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta