Greed Fall Gold Edition

$27,26

Shijoni një përvojë RPG: përmbushni misionet dhe objektivat në mënyra të ndryshme, përmes luftimit, diplomacisë, mashtrimit ose vjedhjes
Liri totale në zhvillimin e karakterit: luani si mashkull apo femër, personalizoni pamjen tuaj dhe zgjidhni magjitë, talentet dhe aftësitë që dëshironi
Eksploroni një botë misterioze magjike: shkoni në një aventurë dhe zbuloni sekretet e lashta të mbrojtura nga krijesat e mbinatyrshme, manifestimi i magjisë tokësore të ishullit
Përfshin: lojën bazë, zgjerimin e Konspiracionit Vespe, 3 litografi, poster të dyfishtë, fletë ngjitëse

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “GreedFall Gold Edition”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Greed Fall Gold Edition
Greed Fall Gold Edition

$27,26

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta