Orë inteligjente GRV, byzylyk me aktivitet inteligjent IP68 Orë inteligjente e papërshkueshme nga uji për femra për burra me monitor të rrahjeve të zemrës Monitor gjumë me gjumë. Njoftim mesazhi Orë sportive (rozë)

$23,61

Kategori: tag:

1、【9 mënyra sportive】Ora inteligjente ka 9 mënyra sportive, vrapim, ecje, çiklizëm, shëtitje, ngjitje, rutine, rrotullim, joga dhe palestër. GPS mund të aktivizohet në telefon dhe do të tregojë gjurmimin e lëvizjeve tuaja. Mund të gjurmoni të dhënat tuaja ditore, kaloritë, distancën dhe kohën aktive.
2、【Njoftimi i mesazheve】Ora inteligjente mund të marrë njoftime nga facebook, twitter, whatsapp, instagran, link in, skype, Youtube dhe aplikacione të tjera, si dhe SMS dhe përkujtues për thirrjet hyrëse, do të dridhet për t'ju kujtuar, dhe ju mund të shikoni përmbajtjen e mesazhit. në orën inteligjente, nuk do të humbisni informacione të rëndësishme.
3、【Monitori i gjumit dhe rrahjet e zemrës】Zbuloni automatikisht gjumin gjatë gjithë ditës dhe vlerësoni cilësinë e gjumit përmes gjumit të lehtë, gjumit të thellë dhe kohës së zgjimit. Ora inteligjente gjithashtu mbështet monitorimin 24-orësh të rrahjeve të zemrës. Në aplikacion mund të shihni më shumë të dhëna historike, të cilat ofrojnë udhëzime për një jetë të shëndetshme.
4、【Ora inteligjente shumëfunksionale】Mund të vendosni gjithashtu alarm rikujtues inteligjent, stërvitje të frymëmarrjes, gjetje të funksionit të telefonit, rikujtues të ulur, rregullim të ndriçimit, kronometër, modalitet pa shqetësim, kontroll të muzikës, etj.
5、【Përputhshmëria dhe jetëgjatësia e baterisë】Mbështetë iOS 8.0 ose më lart dhe Android 4.4 ose më lart; Ora inteligjente është e pajisur me një bateri 210 mAh, dhe koha e karikimit është më pak se 2 orë. Mund të funksionojë për rreth 5 ditë pasi të jetë ngarkuar plotësisht, mund ta përdorni për një kohë të gjatë pa u shqetësuar.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton "Orë inteligjente GRV, byzylyk inteligjent i aktivitetit IP68 Orë inteligjente për burra për burra me monitor të rrahjeve të zemrës Sleep Monitor për gjumë me mesazhe Njoftimi i orës sportive (rozë)"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente GRV, byzylyk me aktivitet inteligjent IP68 Orë inteligjente e papërshkueshme nga uji për femra për burra me monitor të rrahjeve të zemrës Monitor gjumë me gjumë. Njoftim mesazhi Orë sportive (rozë)
Orë inteligjente GRV, byzylyk me aktivitet inteligjent IP68 Orë inteligjente e papërshkueshme nga uji për femra për burra me monitor të rrahjeve të zemrës Monitor gjumë me gjumë. Njoftim mesazhi Orë sportive (rozë)

$23,61

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta