hades playstation 4

$18,98

Edicioni fizik përfshin shtesat e mëposhtme: Një kod shkarkimi për kolonën zanore origjinale të Hades, kompozuar nga Darren Korb; dy orë e gjysmë muzikë emocionuese të krijuara për lojën. Një libër i vogël me 32 faqe me përmbledhje të personazheve me ngjyra të plota, me ilustrime nga Jen Zee; një repertor shumëngjyrësh i perëndive, fantazmave dhe monstrave të lojës
Luftoni për t'i shpëtuar Ferrit: Si princi i pavdekshëm i nëntokës, ju do të keni në dispozicion fuqitë dhe armët mitike të Olimpit për t'u çliruar nga kthetrat e vetë zotit të të vdekurve, duke u forcuar dhe duke zbuluar më shumë pjesë të historisë me çdo tentativë arratisjeje
Lëshoni zemërimin e Olimpit: Zotat e Olimpit janë në anën tuaj; takoni Zeusin, Athinën, Poseidonin dhe shumë të tjerë dhe zgjidhni nga dhjetëra përfitime të fuqishme që do të rrisin aftësitë tuaja; ka mijëra arketipe të karakterit të zbatueshëm që do t'i zbuloni ndërsa luani
Aleatoni me perënditë, fantazmat dhe përbindëshat: Shijoni zërat e një grupi personazhesh vërtet karizmatikë dhe të etur për t'ju takuar; zhvilloni marrëdhëniet tuaja me ta dhe përjetoni qindra ngjarje unike të historisë ndërsa zbuloni sekretet e kësaj familjeje të madhe dhe jofunksionale; projektuar për t'u riluajtur: Surpriza të reja ju presin sa herë që hyni në botën e nëndheshme që ndryshon gjithnjë, shefat mbrojtës të të cilit do t'ju kujtojnë nga ndeshja në lojë; Përdorni Pasqyrën e fuqishme të Natës për të fituar adhurues të përhershëm dhe të zgjasë pak më gjatë herën tjetër që përpiqeni të ikni
Nuk ka asgjë të pamundur. Falë përmirësimeve të përhershme, nuk është e nevojshme të jesh zot për të përjetuar emocionin e luftimit dhe historinë tërheqëse; Por nëse jeni, ngrini nivelin e sfidës dhe përgatituni për një dozë veprimi të egër që do t'i testojë aftësitë tuaja në kufij të paimagjinueshëm; Stili i nënshkrimit të Supergiant: Prezantimi atmosferik i krijuar me kujdes dhe shkrirja unike e lojës dhe tregimit që kanë qenë pjesë e çdo loje Supergiant është sjellë në lavdinë e saj të plotë këtu: mjediset mahnitëse të vizatuara me dorë dhe kolona zanore intensive origjinale bëjnë që Underworld të marrë jetë në një mënyrë spektakolare

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton në “Hades Playstation 4”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

hades playstation 4
hades playstation 4

$18,98

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta