Hama Rotate – Memorie flash (128 GB, USB 2.0), Ngjyra e zezë dhe e argjendtë

$7,23

Kategori: tag:

Kapacitet ruajtje 128 GB
Me teknologjinë USB 2.0
Shpejtësia e transferimit të të dhënave deri në 10 MB/s
Me një kapak rrotullues

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Hama Rotate – Flash Memorie (128 GB, USB 2.0), Ngjyra e zezë dhe e argjendtë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Hama Rotate – Memorie flash (128 GB, USB 2.0), Ngjyra e zezë dhe e argjendtë
Hama Rotate – Memorie flash (128 GB, USB 2.0), Ngjyra e zezë dhe e argjendtë

$7,23

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta