Hisense 58AE7000F UHD TV 2020 – Televizor inteligjent 4K me rezolucion të integruar me Alexa, ngjyra precize, AI UHD përshkallëzuese, Ultra zbehje, Audio DTS Studio Sound, Vidaa U 4.0

-% 33

$629,00 $419,00

Kategori: tag:

Me teknologjinë Precision Color për të dhënë ngjyrën më të mirë
Rritja e shkallës UHD me AI, njohja e skenës dhe të pajtueshme me Alexa
Sistemi i ndriçimit adaptues ultra zbehës
Tingulli rrethues Tingulli DTS Studio
Dizajni Unibody me korniza ultra të reduktuara, bazë të dyfishtë dhe zgjidhje kabllore, i pajtueshëm me montimin në mur VESA 200 x 200 mm
Me Alexa të integruar

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Televizor inteligjent Hisense 58AE7000F UHD 2020 – Televizor inteligjent me rezolucion 4K me Alexa të integruar, ngjyra precizioni, përshkallëzimi AI UHD, Zbehja Ultra, audio DTS Studio, Vidaa U 4.0”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Hisense 58AE7000F UHD TV 2020 – Televizor inteligjent 4K me rezolucion të integruar me Alexa, ngjyra precize, AI UHD përshkallëzuese, Ultra zbehje, Audio DTS Studio Sound, Vidaa U 4.0
Hisense 58AE7000F UHD TV 2020 – Televizor inteligjent 4K me rezolucion të integruar me Alexa, ngjyra precize, AI UHD përshkallëzuese, Ultra zbehje, Audio DTS Studio Sound, Vidaa U 4.0

$629,00 $419,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta