HUAWEI MatePad 11 – Ekrani me rezolucion 11″ 2.5K FullView 120Hz (6GB RAM, 64GB ROM, Wi-Fi 6), Gri Mat – pa shërbime të parainstaluara të Google

$349,00

Kategori: tag:

Shpejtësia e rifreskimit 120 Hz, Gama e ngjyrave DCI-P3, HUAWEI MatePad 11 ka një shpejtësi rifreskimi 120 Hz për të ofruar një përvojë të qetë vizuale; Përveç kësaj, gamë ngjyrash DCI-P3 ofron një imazh të pasur dhe ngjyra të gjalla kur shijoni një film ose video.
Punoni në dy projekte njëkohësisht dhe klikoni dhe tërhiqni dokumentet nga një ekran në tjetrin me lehtësi; Mund të përdorni gjithashtu modalitetin e ekranit të zmadhuar midis laptopit dhe ekranit të MatePad-it tuaj dhe të përdorni stilolapsin dixhital HUAWEI M-Pencil për të marrë kontroll të plotë krijues në projektet tuaja të projektimit.
Shumëzoni mundësitë tuaja me funksionin Multi-Window në HUAWEI MatePad 11; hapni deri në 4 aplikacione në ekran dhe personalizoni mënyrën se si shijoni përmbajtjen tuaj
HUAWEI MatePad 11 është dyfish i certifikuar nga TÜV Rheinland; përfitoni nga të gjitha mundësitë e mbrojtjes së syve nga drita blu pa pasur nevojë të ndryshoni modalitetin e ekranit ose cilësinë e gamës së ngjyrave; sytë tuaj nuk do të pësojnë siklet apo lodhje
Sistemi i zërit me katër altoparlantë dhe me katër kanale i HUAWEI MatePad 11 krijon një botë tingulli në majë të gishtave; bas i fuqishëm, i mprehtë dhe tone të mprehta e të qarta të sipërme janë akorduar nga i njohuri Harmon Kardon; luani tingujt tuaj të preferuar ashtu siç duhej të dëgjoheshin
Çfarë ka në kuti: Tableti (bateri e integruar) (1x) Karikues (1x) Kabllo USB-C (1x) Udhëzues për fillimin e shpejtë (1x) Vegël SIM (1x) Kartë garancie (1x) HUAWEI M-Pencil i gjeneratës së dytë (1x) ; vetëm për versionin 6 GB + 128 GB)
SHËNIM! Ky tablet përdor ndërfaqen EMUI dhe Shërbimet Mobile Huawei (HMS). Shërbimet dhe aplikacionet e Google si Google Play Store, Gmail, YouTube, Google Maps, etj., nuk janë të integruara, por ju mund t'i qaseni disa prej tyre në versionin e tyre të internetit përmes shfletuesit. Sidoqoftë, do të keni akses në shumë prej aplikacioneve më të njohura përmes dyqanit HUAWEI AppGallery, Huawei Phone Clone apo edhe blindave të ndryshme alternative.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “HUAWEI MatePad 11 – Ekrani 11″ rezolucion 2.5K FullView 120Hz (6GB RAM, 64GB ROM, Wi-Fi 6), Gri Mat – pa shërbime të parainstaluara të Google”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

HUAWEI MatePad 11 – Ekrani me rezolucion 11″ 2.5K FullView 120Hz (6GB RAM, 64GB ROM, Wi-Fi 6), Gri Mat – pa shërbime të parainstaluara të Google
HUAWEI MatePad 11 – Ekrani me rezolucion 11″ 2.5K FullView 120Hz (6GB RAM, 64GB ROM, Wi-Fi 6), Gri Mat – pa shërbime të parainstaluara të Google

$349,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta