Ofertat e teknologjisë

Tableti HUAWEI MatePad T 10 – 9.7″ me ekran HD (LTE, 2 GB RAM, 32 GB ROM, procesor Kirin 710A, altoparlantë të dyfishtë, EMUI 10.0, Shërbimet Mobile Huawei & Galeria e Aplikacioneve), Ngjyra blu

$122,00

Kategori: tag:

Ekran me prekje HD 9.7 inç me rezolucion prej 1280 x 800 piksele. Mbrojtja e syve Eye Comfort e certifikuar nga TÜV Rheinland me dritë blu të reduktuar në mënyrë drastike. Modaliteti eBook, modaliteti i errët me rregullim të ndriçimit.
Trup metalik, dizajn elegant, 450g, kamerë e përparme 2MP dhe kamerë e pasme 5MP.
2 GB RAM dhe 32 GB hapësirë ​​ruajtëse.
Procesor Octa-Core Kirin 710A që ofron grafikë dhe performancë të avancuar. Sistemi i altoparlantëve HUAWEI Histen 6.1.
SHËNIM! Ky tablet përdor ndërfaqen EMUI dhe Shërbimet Mobile Huawei (HMS). Shërbimet dhe aplikacionet e Google si Google Play Store, Gmail, YouTube, Google Maps, etj., nuk janë të integruara, por ju mund t'i qaseni disa prej tyre në versionin e tyre të internetit përmes shfletuesit. Sidoqoftë, do të keni akses në shumë prej aplikacioneve më të njohura përmes dyqanit HUAWEI AppGallery, Huawei Phone Clone apo edhe blindave të ndryshme alternative.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tableti HUAWEI MatePad T 10 – 9.7″ me ekran HD (LTE, 2 GB RAM, 32 GB ROM, procesor Kirin 710A, altoparlantë të dyfishtë, EMUI 10.0, Shërbime Mobile dhe Galeria e Aplikacioneve Huawei), Ngjyra blu”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Tableti HUAWEI MatePad T 10 – 9.7″ me ekran HD (LTE, 2 GB RAM, 32 GB ROM, procesor Kirin 710A, altoparlantë të dyfishtë, EMUI 10.0, Shërbimet Mobile Huawei & Galeria e Aplikacioneve), Ngjyra blu
Tableti HUAWEI MatePad T 10 – 9.7″ me ekran HD (LTE, 2 GB RAM, 32 GB ROM, procesor Kirin 710A, altoparlantë të dyfishtë, EMUI 10.0, Shërbimet Mobile Huawei & Galeria e Aplikacioneve), Ngjyra blu

$122,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta