HUAWEI MatePad T 10 WiFi Tablet PC, 9,7 HD Wide Open View, Octa Core, Modus eBook, Dual Altoparlant, Android 10, 2GB RAM, 32GB ROM, EMUI 10.1, Pa Google Play Store, Deepsea Blue

$175,99

Kategori: tag:

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “PC tabletë HUAWEI MatePad T 10 WiFi, 9,7 HD Wide Open View, Octa Core, eBook Modus, Dual Speaker, Android 10, 2 GB RAM, 32 GB ROM, EMUI 10.1, pa Google Play Store , Deepsea Blue ”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

HUAWEI MatePad T 10 WiFi Tablet PC, 9,7 HD Wide Open View, Octa Core, Modus eBook, Dual Altoparlant, Android 10, 2GB RAM, 32GB ROM, EMUI 10.1, Pa Google Play Store, Deepsea Blue
HUAWEI MatePad T 10 WiFi Tablet PC, 9,7 HD Wide Open View, Octa Core, Modus eBook, Dual Altoparlant, Android 10, 2GB RAM, 32GB ROM, EMUI 10.1, Pa Google Play Store, Deepsea Blue

$175,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta