Ekran tableti Huawei MatePad T 10s 2021 10.1″ RAM 4 GB ROM 128 GB Procesor EMUI 10.1 me tetë bërthama me shërbime celulare Huawei (HMS), altoparlantë me katër, WiFi, Blu (Blu e thellë)

$206,68

Kategori: tag:

Ekran 10,1 inç 1920 x 1200 (FHD), kamera e përparme 2 MP dhe kamera kryesore 5 MP për të regjistruar të gjitha kujtimet tuaja të çmuara
Tableti Huawei MatePad T 10s ofron rehati të madhe për sytë për përdorim të përditshëm falë certifikimit TÜV Rheinland që garanton reduktim të dritave blu; ju mund të zgjidhni midis modalitetit eBook, modalitetit të errët ose Rregullimit Smart Light sipas nevojave tuaja
Shoqëruesi optimal për fëmijët: Huawei MatePad T 10s i lejon fëmijët tuaj të eksplorojnë lirisht me përmbajtje të përshtatshme për moshën përmes aksesit ekskluziv në Kids Corner; jo vetëm që garanton gjashtë shtresa mbrojtjeje për të ruajtur shikimin tuaj të çmuar
Altoparlanti i dyfishtë stereo: MatePad T 10s përbëhet nga 2 altoparlantë stereo simetrik dhe mbështet teknologjinë Huawei Histen 6.1, e cila ofron një përvojë zhytëse audio për muzikë ose video.
Huawei MatePad T 10s kombinon EMUI 10.1, procesor me tetë bërthama dhe algoritëm të sofistikuar, për të ofruar dizajn të optimizuar dhe performancë të optimizuar; kontrolloni lajmet, shikoni video ose bëni blerje online, mund të kaloni nga një aplikacion në tjetrin sipas dëshirës ose të hapni dy dritare në të njëjtën kohë, për të shijuar një përvojë të qetë dhe të qëndrueshme

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Huawei MatePad T 10s 2021 Tablet 10.1″ Ekran RAM 4 GB ROM 128 GB Procesor tetë bërthamash EMUI 10.1 me shërbime celulare Huawei (HMS), altoparlantë me katër altoparlantë, WiFi, Blu (Blu e thellë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Ekran tableti Huawei MatePad T 10s 2021 10.1″ RAM 4 GB ROM 128 GB Procesor EMUI 10.1 me tetë bërthama me shërbime celulare Huawei (HMS), altoparlantë me katër, WiFi, Blu (Blu e thellë)
Ekran tableti Huawei MatePad T 10s 2021 10.1″ RAM 4 GB ROM 128 GB Procesor EMUI 10.1 me tetë bërthama me shërbime celulare Huawei (HMS), altoparlantë me katër, WiFi, Blu (Blu e thellë)

$206,68

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta