HUAWEI MatePad T10s – Tabletë 10.1″ me ekran FullHD (WiFi, 4 GB RAM, 64 GB ROM, EMUI 10.1, Shërbimet Mobile Huawei), Ngjyra Blu – pa shërbime të parainstaluara të Google

-% 27

$219,00 $159,00

Kategori: tag:

Madhësia e ekranit: 10 inç
Katër Altoparlantë
Lloji i ekranit: LCD
Rezolucioni i ekranit: 1900 x 1200 piksele
SHËNIM! Ky tablet përdor ndërfaqen EMUI dhe Shërbimet Mobile Huawei (HMS). Shërbimet dhe aplikacionet e Google si Google Play Store, Gmail, YouTube, Google Maps, etj., nuk janë të integruara, por ju mund t'i qaseni disa prej tyre në versionin e tyre të internetit përmes shfletuesit. Sidoqoftë, do të keni akses në shumë prej aplikacioneve më të njohura përmes dyqanit HUAWEI AppGallery, Huawei Phone Clone apo edhe blindave të ndryshme alternative.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “HUAWEI MatePad T10s – 10.1″ Tableti me ekran FullHD (WiFi, 4 GB RAM, 64 GB ROM, EMUI 10.1, Shërbimet Mobile Huawei), Ngjyra Blu – pa shërbimet e Google të parainstaluara”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

HUAWEI MatePad T10s – Tabletë 10.1″ me ekran FullHD (WiFi, 4 GB RAM, 64 GB ROM, EMUI 10.1, Shërbimet Mobile Huawei), Ngjyra Blu – pa shërbime të parainstaluara të Google
HUAWEI MatePad T10s – Tabletë 10.1″ me ekran FullHD (WiFi, 4 GB RAM, 64 GB ROM, EMUI 10.1, Shërbimet Mobile Huawei), Ngjyra Blu – pa shërbime të parainstaluara të Google

$219,00 $159,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta