Tabletë HUAWEI Mediapad T3 10 – 9.6″ HD (WiFi, 2 GB RAM, 32 GB ROM, Android 8.0, EMUI 8.0), Ngjyra gri

$132,89

Kategori: tag:

Ekran prekës 9.6 inç IPS HD me një rezolucion prej 1280 x 800 piksele.
Trup metalik, dizajn elegant, 460g.
2 GB RAM, 32 GB memorie, bateri 4800 mAh.
Procesor me katër bërthama Qualcomm Snapdragon.
Kamera e pasme 5MP me fokus automatik dhe kamera e përparme 2MP.
Sistemi operativ Android 8.0 dhe EMUI 8.0.
Nuk përfshin folenë e kartës SIM.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “HUAWEI Mediapad T3 10 – 9.6″ Tableti HD (WiFi, 2 GB RAM, 32 GB ROM, Android 8.0, EMUI 8.0), Grey”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tabletë HUAWEI Mediapad T3 10 – 9.6″ HD (WiFi, 2 GB RAM, 32 GB ROM, Android 8.0, EMUI 8.0), Ngjyra gri
Tabletë HUAWEI Mediapad T3 10 – 9.6″ HD (WiFi, 2 GB RAM, 32 GB ROM, Android 8.0, EMUI 8.0), Ngjyra gri

$132,89

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta