Router HUAWEI 5G CPE Pro 2 (H122-373) Router me valë Gigabit Ethernet White 5G Router CPE Pro 2 (H122-373), Wi-Fi 6 (802.11ax), Ethernet, Bardhë, Router portativ

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Huawei 5G Router CPE Pro 2 (H122-373) Wireless Gigabit Ethernet Router White 5G CPE Pro 2 (H122-373), Wi-Fi 6 (802.11ax), Ethernet, White, Portable Router”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Router HUAWEI 5G CPE Pro 2 (H122-373) Router me valë Gigabit Ethernet White 5G Router CPE Pro 2 (H122-373), Wi-Fi 6 (802.11ax), Ethernet, Bardhë, Router portativ
Router HUAWEI 5G CPE Pro 2 (H122-373) Router me valë Gigabit Ethernet White 5G Router CPE Pro 2 (H122-373), Wi-Fi 6 (802.11ax), Ethernet, Bardhë, Router portativ

$554,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta