Përsëritësi WiFi INMUA AC1200 Zgjerues i rrjetit WiFi, Përforcues WiFi me dy breza 2.4 GHz dhe 5 GHz, prizë prizë, 4 antena të jashtme (e bardhë)

【Mënyra të shumëfishta funksionimi】 Përforcuesi i përsëritësit WiFi mbështet modalitetin e përsëritësit, AP dhe ruterit. Modemi Wi-Fi i prizës së murit dhe dizajni përforcues përzihen lehtësisht me dekorimin e shtëpisë tuaj.
【Sinjal i qëndrueshëm me shpejtësi të lartë】 Transmetim i lartë 1200 Mbps (5.8 GHz 867 Mbps ose 2.4 GHz 300 Mbps). Rrjeti i shpejtë 5G, mund të përdoret për lojëra në internet, duke maksimizuar zvogëlon humbjen e transmetimit të të dhënave.
【4 antena me fitim të lartë】4 antena, mund të arrijnë mbulim të plotë 360°, pa zonë të vdekur Wi-Fi. Marrja më e mirë, transmetimi më i mirë dhe mbulimi më i mirë e bëjnë këtë zgjerues të rrezes Wi-Fi më të përshtatshëm për zonat që janë të paarritshme dhe të vështira për t'u lidhur.
【Pajtueshmëri universale dhe siguri e lartë】 Shpërndarja e nxehtësisë në të dy anët për të parandaluar dëmtimin e temperaturës së lartë. Zgjeruesi ynë wifi është i pajtueshëm me të gjitha standardet 802.11 ac/a/b/g/n të ruterave ose portave.
【Konfigurim i thjeshtë】: Vendoseni vetëm në bazë të shfletuesit, mund ta vendosni në telefon inteligjent, tablet ose laptop. Wi-Fi i kombinuar: Zgjedh automatikisht kanale më të shpejta. LED inteligjent në përforcues tregon fuqinë e sinjalit të ruterit ekzistues dhe lëviz në çdo prizë pas konfigurimit fillestar.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton "Përsëritësi WiFi INMUA AC1200 Zgjerues i rrjetit WiFi, Përforcues WiFi me dy breza 2.4 GHz dhe 5 GHz, prizë prizë, 4 antena të jashtme (e bardhë)"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përsëritësi WiFi INMUA AC1200 Zgjerues i rrjetit WiFi, Përforcues WiFi me dy breza 2.4 GHz dhe 5 GHz, prizë prizë, 4 antena të jashtme (e bardhë)
Përsëritësi WiFi INMUA AC1200 Zgjerues i rrjetit WiFi, Përforcues WiFi me dy breza 2.4 GHz dhe 5 GHz, prizë prizë, 4 antena të jashtme (e bardhë)

$27,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta