instax 16654956 Mini 11 - Kamera e menjëhershme, blu qielli, kompakte

Fotografi të menjëhershme me madhësinë e një karte krediti
Lente selfie dhe pasqyrë e integruar
Ekspozimi automatik për imazhe gjithmonë të përshtatshme
Përdor mini film instax (54 x 86 mm) (imazh 46 x 62 mm)
Me rrip dore dhe 2 butona të ndryshëm të qepenit për të personalizuar kamerën tuaj
instax-cilësi

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “instax 16654956 Mini 11 – Kamera e menjëhershme, Sky Blue, Compact”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

instax 16654956 Mini 11 - Kamera e menjëhershme, blu qielli, kompakte
instax 16654956 Mini 11 - Kamera e menjëhershme, blu qielli, kompakte

$71,22

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta