Orë inteligjente IOWODO R3PRO, Orë inteligjente për meshkuj për femra me oksimetër (SpO2), ekran 1.69″ me termometër për gjumë të rrahjeve të zemrës, byzylyk aktiviteti i papërshkueshëm nga uji IP68 për Android IOS (Rripat e rinj -2)

$33,14

Kategori: tag:

⭐【Monitorim inteligjent】Monitorim automatik 24-orësh dhe regjistrim i oksigjenit në gjak/rrahjeve të zemrës/temperaturës së trupit. Mund t'i lexoni të dhënat drejtpërdrejt në orën tuaj inteligjente ose "GloryFit", gjë që mund t'ju ndihmojë të kuptoni më mirë shëndetin tuaj. Pas çiftimit të telefonit, mund të kontrolloni edhe motin në kohë reale në orën inteligjente R3PRO.
🌙【100+ fytyra të personalizuara】Ka 4 opsione të integruara të fytyrës. Mbështetni APP-në për të shkarkuar më shumë se 100 lloje të fytyrave të orës në internet. Mbështetni gjithashtu përzgjedhjen e fotografive nga albumi i telefonit celular për të personalizuar faqen tuaj të orës që të përputhet me stilin tuaj të veshjes së përditshme. Ora vjen me 2 rripa të ndryshëm (TPU+Nylon) për ndërrim dhe pastrim të lehtë.
⭐【Njoftimi inteligjent】Pas çiftimit të suksesshëm të orës inteligjente Bluetooth "R3PRO" me APP "GloryFit", mund të merrni njoftime dridhjeje të mesazheve (si SMS, telefonata, Facebook, WhatsApp, Instagram... etj.). Mund ta ngrini kyçin e dorës për të parë përmbajtjen specifike të mesazhit inteligjent ose ta mbyllni telefonatën në çdo kohë.
🌙【25 mënyra sportive】Mund të regjistroni të dhëna të detajuara për aktivitetet sportive në kohë reale, si rrahjet e zemrës, hapat, koha e stërvitjes dhe kaloritë e djegura. Në të njëjtën kohë, ju mund të shihni rrugën tuaj të stërvitjes në aplikacionin "GloryFit", thjesht lidhni GPS-in e celularit tuaj.
⭐【IP68 i papërshkueshëm nga uji】I përshtatshëm për skenarët e përdorimit të përditshëm të ujit (si larja e duarve, dushi, shiu…). Por jo për zhytje, sauna, ujë të nxehtë apo larje në det. Nëse ka ndonjë problem, ju lutemi përdorni numrin e porosisë në Amazon për të marrë shërbimin pas shitjes pa e kthyer orën.
⭐【Bateria dhe të tjera】 Bateria është 230 mAH. Karikimi i plotë zgjat 2.5 orë, deri në 5 ditë përdorim dhe mbështet 30-40 ditë kohë gatishmërie. Më shumë funksione si kërkimi i telefonit, kujtesa e ulur, kontrolli i muzikës, kronometri dhe më shumë. Ora mbështet Android 6.0 e lart / IOS 9.0 e lart. Ne ofrojmë 24 muaj shërbim pas shitjes në çdo kohë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “IOWODO Smartwatch R3PRO, Orë inteligjente për meshkuj për femra me oksimetër (SpO2), ekran 1.69″ me termometër rrahjeje zemre të gjumë, byzylyk aktiviteti i papërshkueshëm nga uji IP68 për Android IOS (Rripat e rinj -2)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente IOWODO R3PRO, Orë inteligjente për meshkuj për femra me oksimetër (SpO2), ekran 1.69″ me termometër për gjumë të rrahjeve të zemrës, byzylyk aktiviteti i papërshkueshëm nga uji IP68 për Android IOS (Rripat e rinj -2)
Orë inteligjente IOWODO R3PRO, Orë inteligjente për meshkuj për femra me oksimetër (SpO2), ekran 1.69″ me termometër për gjumë të rrahjeve të zemrës, byzylyk aktiviteti i papërshkueshëm nga uji IP68 për Android IOS (Rripat e rinj -2)

$33,14

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta